Ürün Orjinal Mi?

Web sitemizde satılmakta olan Teff Tohumlu Çay, orjinal Teff Life Slim markasına ait ve işletmemiz bünyesine fatura ile girişi yapılmış üründür. Türk gıda kodeksine uygun üretilmiştir. Çayın hazırlandıktan sonraki rengi orjinal Teff Tohumlu Çay’ın rengi olan Kırmızı renktedir.

İçeriği Doğal Mı?

Teff tohumu, bamya çiceği, biberiye, funda yaprağı, yeşil kahve, sandaloz sakızı, kitre zankı, tarçın, mate yaprağı, kuşburnu, yeşilçay, kinoa tohumu, chia tohumu, barut ağacı kabuğu, aspir tohumu, lepidium, macha, kiraz meyvesi sapı, limon otu, acai üzümü bulunur.

1 Ay Kullanırsam Kaç Kilo Veririm?

Teff tohumu çayı düzenli ve düzgün kullanmanız ve kullanım boyunca bol su tüketmeniz takdirde 1 ayda, 4 ile 6 kilo arası vermeye yardımcı olduğu satın alıp kullananlar tarafından belirtilmiştir. Elbette bünyeden bünyeye farklılık göstermesi muhtemeldir.

Nasıl Kullanılıyor?

Sabah kahvaltısından yarım saat önce bir su bardağı kaynar suya 1 paket teff çayı dökülür ve demlenmesi için 4-5 dk beklenir. Demini aldıktan sonra karıştırılıp Posasıyla birlikte tüketilir. Kullanırken mutlaka bol su içilmelidir.

Kimler Kullanamaz?

Kalp, tansiyon ve böbrek rahatsızlığı olanlar. Düzenli ilaç kullananlar. Hamile, hamilelik şüphesi olanlar ve emziren anneler kullanamaz.

Yan Etkisi Var Mı?

Kanıtlanmış bir yan etkisi bulunmamaktadır. Türk gıda kodeksine uygun üretilmiştir.

Bıraktıktan Sonra Kilo Alır Mıyım?

Kullanım boyu kaybetmiş olduğunuz kalorileri bir anda hızlıca ve orantısızca yeniden almanız, elbette size kilo aldıracaktır. O yüzden bıraktıktan sonra mutlaka dengeli beslenme planına devam edilmeli ve bol su tüketmeyi alışkanlık haline getirilmelidir.

Kapıda Ödeme Var Mı?

Ödeme yöntemi olarak kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş Verirsem Ne Zaman Elime Ulaşır?

Siparişleriniz 17:00’a kadar olması halinde aynı gün kargoya verilir. (Pazar Günü Hariç).  Tahmini teslim 1-3 iş günüdür.

İlaçlarla Birlikte Kullanabilir Miyim?

Kronik ya da geçici bir rahatsızlığınızdan dolayı ilaç kullanmanız gerektiği hallerde Teff Tohumlu Çay’a ara vermenizi tavsiye ederiz. Aksi durumu uygulamak istiyorsanız hekiminizden bilgi alabilirsiniz.

Kullanırken Spor veya Diyet Yapmam Gerekir Mİ?

Günde en az 2- 2,5 litre su içmeniz kaidesiyle gerek yoktur. Fakat spor ve sağlıklı beslenme hayatımızda en önemli yere sahip olması gereken kavramlar olduğu için yapmanızda da sakınca yoktur.