Piyasada satılan bir çok zayıflama çayının aksine teff, tamamen doğal bitki karışımından elde edilmiştir. Bu sayede de hızlı bir şekilde doğal yollardan kilo vermenize yardımcı olacak bir çay olarak sizlerin kullanımına sunulmuştur. Peki teff tohumlu karışık bitki çayında neler var?

Teff Tohumu Çayının İçeriğinde:

Teff tohumu, bamya çiceği, biberiye, funda yaprağı, yeşil kahve, sandaloz sakızı, kitre zankı, tarçın, mate yaprağı, kuşburnu, yeşilçay, kinoa tohumu, chia tohumu, barut ağacı kabuğu, aspir tohumu, lepidium, macha, kiraz meyvesi sapı, limon otu, acai üzümü yer almaktadır. Her bir kutusu 1 aylık kullanım için hazırlanmış 30 adet Teff çayından oluşur.

Hepsi doğal ve bitkilerden oluşan içeriği ile sizlerde bir ay gibi kısa bir sürede kilo vermeye başlayacak, etkilerine kendi gözlerinizle şahit olacaksınız. Teff çayı, kullananlar tarafından çok tutulan ve halen de zayıflama çayları arasında liderliği elinde bulunduran bir ürün olduğu için, orjinal ve faturalı olmasına dikkat ediniz. Web sitemizde satılan teff tohumu çayı tamamen orjinal, bandrollü ve faturalıdır. Hemen sipariş verip sizlerde formunuzu teff çayı ile koruyarak fazla kilolarınıza elveda diyebilirsiniz.