Teff Çayı Kullananlar

Sporsuz ve diyetsiz zayıflamanın tadını çıkaran Teff tohumu çayı kullananlar yorumlarına bakarak sizler de fikir sahibi olabilir ve sipariş ettiğiniz Teff çayı hakkında ki yorumlarınızı sayfamızın altına yazıp diğer kullanmak isteyenlere de bilgi vermiş olabilirsiniz.

Hande G. – 29 – İzmir – Ev Hanımı

Sürekli evde olduğum ve ev işleriyle uğraştığım için hep kendim istemediğim için kilo vermiyorum sanıyordum. Çünkü gerçekten de kilomdan kaynaklı mıdır yoksa İzmir’in havasından mı ama ev işi yaparken çok terliyor ve çok fazla efor sarf ettiğimi düşünüyordum. Bir gün diyete başlayıp artık fazla kilolarımı vermek için niyetlendiğimde şunu anladım ki tek başıma kilo vermem imkansız. Canım sürekli tatlı çekiyor, çay saatlerim mutsuz geçiyor ve dayanamayıp eskisinden daha da fazla yiyordum. İnternetten yaptığım araştırmalar sonucu Teff tohumlu çayı keşfettim ve sipariş ettim. Hem kargom çok hızlı geldi hemde ürünü kullanmaya başladıktan sonra iştahım gerçekten de kesildi. Şuan 1 paket bitirdim 6 kilo vermiş durumdayım. Teşekkürler..

Engin A. – 26 – Ankara – Muhasebeci

İşim gereği hep masa başında oturmaktan ve hareketsiz yaşantımdan bir türlü kafamı kaldırıp ne spor yapabiliyordum ne de diyet. Bu gidişime biraz daha dur demesem muhtelemen obez bir birey oalcaktım. Bir arkadaşımın önerisi üzerine Teff çayını sipariş ettim. İlk kullanımdan itibaren verdiği tokluk hissi sayesinde masa başından çalışırken bile abur cubur yada fast food tarzı şeyleri canım çekmemeye başladı. Metabolizmamı gerçekten hızlandırdı fakat biraz yavaş kilo verdiğimi fark ediyorum o da çok su içmediğimden olsa gerek. Şimdi günlük su tüketimimi 2,5-3 litreye çıkarıp daha fazla etki alacağıma inanıyorum. Gerçekten de mucizevi bir ürün ve henüz bir yan etkisiyle de karşılaşmadım.

67 thoughts on “Teff Çayı Kullananlar

 1. POYRAZ KARATAŞ says:

  Teff çayını yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Deneyimlerim sonucu bunu rahatlıkla söyleyebilirim. 100 kilo olarak başladığım serüvenime 1 ayda tam tamına 7 kilo vererek devam ediyorum çay içerek sağlıklı bir şekilde kilo vermek çok kolay 1 aylık kullanımda işe yaraması bana daha çok azim verdi bunlara ek olarak bol bol su içiyorum ve şekerden uzak duruyorum. Herkese tavsiye ederim.

 2. Ayşe Çelik says:

  Merhabalar 28 yaşında 2 çocuk annesiyim ve doğum sonrası aldığım kiloları veremedim ve eski diri güzelliğimden geriye hantal bir beden kaldı. Çocuklarımın biri 4 diğeri 6 yaşında onlara bakarken aslında çok kilo vermem lazım ama ben kilo vermekte çok zorlanıyordum Teff tohumlu çay ile tanışınca artık eski formuma kavuşacağımı hissetim ve hissettiğim gibi de oldu. 1 paket teff tohumlu çay aldım ve 15 gün sonunda 3 kilo verdim hem de normal beslenmeme devam ederek. Bu çayı herkese öneririm.

 3. Sinem Gözen says:

  3 kutu sipariş ettim çok çabuk elime ulaştı ayrıca dezenfektan içinde gerçekten teşekkür ederim kullanıp yorumlarımı burada paylaşacağım. Gerçi arkadaşım da buradan sipariş vermişti baya zayıfladı bakalım bende nasıl sonuç gösterecek

 4. GÜLİZAR TAŞTAN says:

  Beden kitle endeksim 39.54 sağlık yetkililerine göre 2. Derece Obezmişim bu duruma dur demek için bir çok çay diyet vs denedim başarısız oldum ama bu siteden aldığım Teff tohum çayını kullanmam sonucunda yavaş yavaş kilo vermeye başladığımı hissettim. Çayı yemekten yarım saat önce kullanıyorum ve yemekten kalkamam çok çabuk oluyor sanırım tokluk hissi vererek fazla yiyerek kilo almamı engelliyor. İşte bu nedenle çayın işe yaradığını düşünüyorum. Çayı kullanalı 20 gün oluyor 1 paket sipariş vermiştim bitti sayılır tekrar sipariş vereceğim çünkü bu çay bir harika. Ayrıca belirtmeliyim ki hızlı kargo ve ürün paketlemesi mükemmeldi. Bunun içinde ekstra Teşekkürler.

 5. NİHAL ORUÇ says:

  Teff Tohum çayını yaklaşık 2 aydır kullanıyorum elimde ürün bitmek üzere bu siteden 2 paket yani 2 ay kullanım için ürün almıştım ürünü bana çok hızlı kargoladılar ve ürün gizliliğine önem veriyorlar bunun için site yönetimine çok teşekkür ederim. Gelelim bu ürünün işe yarayıp yaramadığına sizi temin ederim zayıflamak için başka ürünlere saçma salak kondisyon aletlerine para vermeyin bu ürünü kullanarak hızlı ve sağlıklı kilo verin. Ben 2 ayda 9 kilo vererek hedefime ulaşıyorum.

 6. Selami Sezgin says:

  Bugüne kadar bir çok çay zayıflama hapı milyon tane diyet denedim başladım bıraktım bırakın zayıflamayı daha fazla kilo aldım sağlığımı elimden alacaktı bu saçma sapan uğraşlar spor yapayım dedim ama onunda beceremedim. Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu siteden 2 kutu Teff Çayı satın aldım hızlı bir şekilde ürün elime ulaştı whatsapp destek hatlarından arayıp kullanım ile alakalı bilgiler verdiler baya bir ilgilendiler. Başlayalı 1 hafta olacak kilo vermeye başladım ve vücut direnciminde arttığını hissettim bu çay bana sanki iyi geldi. Gelişmeleri kullanım sonrası sizinle paylaşacağım.

 7. Hülya Uysal says:

  3 Kutu kampanyalı fiyattan Teff tohumlu karışık bitki çayı satın aldım yanında dezenfektanda hediye ettiler gerçekten güzel bir hizmet ayrıca kargonunun çok hızlı gelmesine şaşırdım. Ürün güzel paketlenmişti ve görselde belirtildiği gibi orjinaldi whatsapp üzerinden görüşme sağladılar ve ürün hakkında bilgi verdiler ve bendende sağlığım ile alakalı bilgiler istediler ve nasıl kullanacağımı nasıl bir yol izleyeceğimi ifade ettiler bu ilgi ve alakadan çok memnun kaldım ticareti sadece satana kadar değil sürekli destek sağlıyorlar. 25 kilo fazlamı verip bu kilo belasından kurtulmak istiyorum. Bakalım sonuç ne olacak kullanamaya başladım.

 8. İrem Eysel says:

  2 Kutu kampanyalı fiyattan sipariş ettim çok çabuk elime ulaştı teşekkürler. 2. gün oldu kullanmaya başyalayı gerçekten de hemen etkisini göstermeye başladı inşallah dışarı çıkmalar normale dönene kadar zayıflarım

 9. SEVİNÇ AYDIN says:

  Bu ürünü daha önce kullandım ve etkisini olumlu yönde görmüştüm sonra tv de çıkan haberler neticesinde korkup bırakmıştım halbu ki bana bir sorun yaşatmamıştı. Haberlerin karalama kampanyası olduğu sonradan anlaşıldı ayrıca orijinal ürün kullanımının da ne kadar önemli olduğu bilinmeli sadece ucuz olsun diye merdiven altı satış yapanlardan almayın. Unutmayın ucuz etin yahnisi yenmez. Ben bu siteden 3 aylık kullanım için 3 kutu Teff Tohumlu Karışık Bitki çayı satın aldım çok hızlı bir şekilde kargo elime ulaştı ve özenli bir şekilde kutulanmıştı. Whatsapp desteklerini de verdiler kullanamaya başladım yarım kalan işimi bitireceğim. Herkese tavsiye ederim.

 10. ALİ BESLER says:

  Sporcu bir kişiliğe sahibim bugüne kadar kilo problemim olmadı yaşım 38 ve dizimdeki sıvı kaybı nedeniyle artık spor yapamaz hale geldim iş yerinde de bilgisayar başında oturduğumdan dolayı hızlı bir şekilde kilo aldım şuan 114 kiloyum boyum 190 cm fazla kilolarım mevcut bunu da bu ürünü kullanan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu siteden 2 gün önce satın aldım kargo özenilerek paketlenmiş ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. Deneme için aldığım bir kutu bitince sizlere buradan bilgi vereceğim.iki gündür kullanıyorum gayet güzel olumlu hissediyorum.

 11. Hülya Sevinç says:

  3 kutu sipariş ettim ürünler orjinal korhom da hızlı geldi etkisini görmeye basladim umarım yaza zayıflamış girerim

 12. Aslı Çimen says:

  Bu siteden 5 gün önce Teff çayını satın aldım hızlı bir şekilde elime ulaştı öncelikle bu durumdan dolayı site yetkililerine teşekkür ederim . Ürün hakkında şunları söyleyebilirim henüz erken ama sanki bana işe yarayacak gibi geliyor. ürünü 5 gündür kullanmama rağmen diyetsiz bir süreçte 2 kilo verdim bunun üzerine 3 kutu daha sipariş verdim. Sanırım 3 aya kalmadan fazla kilolarımdan kurtulacağım.

 13. BERRİN BEZOĞLU says:

  Bu ürünün reklamını gördüm ve reklama tıkladığımda bu siteye yönlendirdi. Önce güvenemedim ama sonrasında ne kaybederim ki dedim ve 3 kutu sipariş ettim ürün elime bir gün sonra geçti sıkıntısız bir kargo süreci yaşadım şaşırdığımı söyleyebilirim sonrasında ürün tam ve eksiksiz çıktı hediye dezenfektan da içinden çıktı. Ürünü deneyip sonuçları yazarım umarım amacıma ulaşırım.

 14. Esra Nur says:

  Yaklaşık 1 ay önce bu siteden aldığım ürün hızlı bir şekilde elime ulaştı. Toplamda hediye dezenfektan ile birlikte 3 ürün sorunsuz elime ulaştı ürünler orijinal ürün önceleri bende işe yaramadı yani 15 gün kullandım kilo veremedim sonrasında 7 kilo verdim hemde son 15 günde bu beni motive etti kalan 2 ürünü de kullanacağım ve devam edeceğim ideal kiloma ulaşana kadar durmak yok tam olarak işe yarayan 5 yıldız verilecek ürün.

 15. Hilal Mircan says:

  Kız kardeşim ürünü kullanmış onda işe yaramış bana da tavsiye etti kendisi 10 kiloya yakın kilo verdiğini söyledi. Ürünün tok tuttuğunu söyledi bu nedenle az da yiyormuşsunuz. Bende merak ettim ve ürünü satın aldım hızlı bir şekilde sıkıntısız kargo elime ulaştı. Ürünü kullanmaya başladım ilk gün iştahım kesilmedi ama sonraki günler iştahım önemli ölçüde kesildi ve tokluk hissi vermeye başladı. Tuvalete çok gider oldum. Bakalım diğer günler nasıl geçecek merakla bekliyorum.

 16. Nejla Akkuş says:

  Teff Tohumlu karışık bitki çayını alalı 2 ay oluyor. Şunu söylemek isterim öncelikle net bir şekilde anlatacağım mucize beklemeyin her şey yine sizin elinizde bu çay sindirim sisteminizi hızlandırıyor. Su ihtiyacınız gün içerisinde hızla artıyor iyi bir şey bu korkmayın sık sık acıkma olayınız varsa sona eriyor hatta iştahınız kapanıyor. Uzun süre açlık hissetmiyorsunuz. Yani korkmayın kullanın sonuçta bu bir çay iştahınızı kesiyor metabolizmayı hızlandırıyor ve zayıflamanıza neden oluyor. Bu işi de sporla desteklerseniz çok güzel sonuç alacaksınız. Ben 2 ay sonunda toplamda 13 kilo verdim bir kutu daha kullanmaya karar verdim ve o kargo da bugün elime sorunsuz bir şekilde ulaştı.

 17. SELMAN KILINÇ says:

  10 gün önce sipariş ederek kapıda ödeme ile aldığım bir ürün hızlı bir şekilde geldi. Whatsapp üzerinden destek verdiler ve sormam gereken her soruyu sordum cevapladılar. Öncelikle sabırları için teşekkür ederim. 🙂 gelelim ürüne ürünü 10 gündür kullanıyorum. Toplamda 1,5 kilo kadar verdim 1 kutu istediğime pişman oldum bitmesine yakın 3 kutu sipariş vereceğim. Hesaplamalarıma göre 1 ayda 4,5 kilo verirsem 4 ayda 18 kilo veririm ideal kilom olan 80 kiloya umarım ulaşırım.

 18. UMUT DEMİRKAYA says:

  Salı günü verdiğim sipariş elime ulaştı bir günde gelmesine çok şaşırdım bunun için site yetkililerine çok teşekkür ederim. Ürünü 3 kutu olarak sipariş vermiştim ürünün yanında dezenfektanı da gönderdiler. Dün bir bugün 2 kullandım ve sonucu merakla bekliyorum belki de artık eski fit vücuduma kavuşacağım. Sonucu buradan açıklayacağım.

 19. Ömer Faruk says:

  Merhaba ürün elime ulaştı çok teşekkürler kargom biraz geç geldi ama bu yoğunlukta da normal sanirim

 20. ENGİN YAŞAR says:

  Teff tohumlu çayı çok iyi bilirim. Daha önceden kullandığım ve denediğim bir ürün bu ürünün orijinal olanını almak gerekir piyasada sahteleri dolaşmakta bu nedenle orijinal faturalı ürünleri alın ve faturasını isteyin. Şimdi gelelim neler yaptığıma ben eski bir basketbolcuyum bu güze kadar kilo sorunum olmadı bir hastalık nedeni ile yatağa bağlı kaldım ve hareketsizlikten dolayı aşırı derecede kilo aldım şimdi sağlığım yerinde sadece kilo problemim devam ediyor. Bu durumu da Teff çayı ile aşacağım. Başlangıçta 3 kutu aldım ve ürün orijinal faturasıyla geldi kullanım sonucu sonuçları sizinle paylaşacağım.

 21. SERANAY AKÇALI says:

  3 çocuk annesi biriyim en son numara doğduktan sonra kilolarımı vermek için çok çaba harcadım ama maalesef olmadı ve toplamda 25 kilo fazlalığım ile kafayı yemek üzereyim. Arkadaşım bana Teff Tohumlu çayı tarif etti ben bu tarz ürünlerden korkarım desem de benim adıma sipariş geçti ve ürünüm elime ulaştı ürün orijinal faturası ile geldi bu durum içimde ki korkuyu biraz da olsa aldı whatsapp ile iletişim kurarak ürün hakkında ve kullanım hakkında bilgi verdiler. Şuan çok umutluyum deneyip gelişmeleri buradan paylaşacağım.

 22. Fevzi Kılıç says:

  İvana Sert ve Nu gül Yeşilçay gibi ünlülerin bu çay ile zayıfladığını sosyal medya hesaplarından biliyorum bu ünlülere güvenerek bu siteden 3’lü paket alarak kısa sürede elime geçen ürünleri kullanmaya başladım. Bu çayı yemekten önce tüketiyorum bu nedenle tokluk hissi verdiğinden az yemiş oluyorum ayrıca içinde ki etken madde kemikleri de sağlamlaştırıyormuş. Bu arada kapıda ödeme seçeneği bu tür ürünler için çok iyi oluyor sonuçta kimseye güvenmiyorum. Ama ürün orijinal faturası ile gelince fikrim biraz değişti. Bakalım nasıl bir sonuç elde edeceğim.

 23. Fatma Saban says:

  Benim bugün ürünü kullanmamda 20. günüm ürün gerçekten tok tutuyor. Bu siteden 1 kutu sipariş etmiştim. Kiloda vermeye başlayınca 3 paket sipariş daha verdim oda bugün orijinal faturası ile elime ulaştı. Bu şartlarda devam edersem spor bile yapmadan ideal kiloma geleceğim. Bütün gün acıkmıyorum önceden akşam 8 – 9 oldu mu tatlı krizlerim başlardı oda bıçak gibi kesildi anlamış değilim bazen kendime inanamıyorum. Umarım bu şekilde devam eder ve fit bir şekilde yaza başlamış olurum.

 24. İrem G. says:

  Kargom evde olmadığım için şubeye gönderilmişti gerçekten çok ilgililer kargo şirketiyle bizzat konusup tekrar dagitima cikardilar ben evden çıkmayım diye bunun için ayrıca teşekkür etmek istedim.

 25. Zeynepp says:

  Bugün 2.kutuma geçtim 4 kg net verdim ac karna tartilinca 5 kilo da ama gun ucinde cok su iciyorum cidden susatiyor 4 kg daha hefedim kaldi galiba olcak 😎

 26. Aslim Suat says:

  Sabah tefi icip 2 tane haslanmis yumurta youorum sonra ara ogun salatalık yiyorum oglen az corba yesillik proteinli biseyler aksam da yogurda keten tohumu biraz cia tohumu karistirip cok az toz tarcın dokup yiyorum ve bol su içiyorum 12 günde 3kg bence super gidiyo

 27. Belkıs Gültat says:

  2 hafta ooldu kullanmaya başlayalı sonuçlar güzel gidiyo inşallah yazın ortasına doğru istediğim ölçülere kavuşurum

 28. ZERRİN BERKAY says:

  Bu sefer kesin karar verdim diyet vs ile uğraşmayacağım hem spor hemde Teff tohumlu çayı kullanacağım işte buradan yola çıkarak 3 kutu sipariş geçtim cok guzel paketlenmiş sekilde elime ulaştı kargolama harikaydı ürün gerçekten orijinal önceleri çok korktum acaba param boşa mı gidecek dedim ama korktuğum gibi olmadı. Bakalım 1 ay sonunda etki edecek mi aşırı susadığımı da itiraf edebilirim.

 29. Nazmiye Akaslan says:

  Yaklaşık 5 gündür kullanıyorum ve etkisini çok iyi derecede hissediyorum sanki midemde bir makine var öğütüp duruyor ayrıca ben hayatımda bu kadar susadığımı hatırlamıyorum sanırım su içmekte sağlık açısından olumlu bir durum. ürün için tek kelime edemem orijinal ürün olduğunu kanıtladı ve hızlı kargo ve düzenli paketleme ile göz doldurdular. 117 kilodayım bakalım 1 ay sonunda 3 – 5 kilo verecek miyim. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

 30. Pınar AKKAÇLI says:

  52 yaşında bir annem var ve aşırı derecede kilo aldı spor yapma gibi bir imkanı da yok ağırlıktan dizleri de ağrıyor. Annemin kilodan başka hiç sorunu yok kiloya bağlı herhangi bir hastalıkla da uğraşmıyor. Ama bu şekilde devam ederse hastalıklar çıkmaya başlayacak bende anneme bu kiloları vermesi adına 3 kutu Teff tohum çayından aldım orijinal bir ürün olduğunu bildiğim için gönül rahatlığı ile anneme bu ürünü kullandırıp normal ideal kilosuna gelmesini sağlayacağım. Şuan annem 94 kilo başlayalı 3 gün oldu güzel haberleri buradan vereceğim.

 31. ÜLKER AYDOĞAN says:

  Yaz geldi geliyor benim artık bu fazla kilolardan ilelebet kurtulmam gerekiyor 3 paket satın alarak başladım ürünüm hızlı bir şekilde elime ulaştı bunun için ayrıca teşekkür ederim. Ürünü 3 gündü kullanıyorum aşırı derecede su tüketimim arttı bana Whatsapp ile önerilen tüm işlemleri eksiksiz yapıyorum. Ürünün orijinal bir ürün olması ve şimdiden kendimi iyi hissetmem ileride olacak güzel şeylerin habercisi olacağa benziyor Teşekkürler teff

 32. MELİKE BİLGİÇ says:

  Test amaclı 1 kutu siparis ettim guzel sonuclar aldigim icin paylaşıyorum suan 2 kutu daha istedim fiyati orjinal urune gore uygun kizlar yani bence alınabilir daha önce trendyoldan almistim hiç bi ise yaramamışti

 33. SERAP TÜRKKAN says:

  ne zaman kilo vermeye kalksam hep hüsranla sonuçlanıyor hem param gidiyor hem de sağlığım. Ama şimdi bu durumu değiştirecek bir çare buldum Teff Tohumlu çay bu ürünü bu siteden 3 kutu olarak sipariş ettim ve hızlı bir şekilde bana ulaştı. Orijinal olan bu ürünü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum iştahım kesilmiş durumda ve tam 6 kilo verdim daha çok kilo vermem lazım ama 1 ayda bu kadar kilo verememiştim. 3 ay sonunda ne kadar kilo vereceğimi çok merak ediyorum.

 34. SENEM ADAK says:

  Teff hakkında daha önce çok araştırma yaptım ama bir türlü kullanmak için cesaret edememiştim. Ama don 1 aydır bu siteden aldığım Teff ürününü kullanıyorum ve tam tamına 7 kilo verdim. 3 gün önce kargosunu beklediğim ürün geldi eski kullandığımla ayni inşallah bir an once istediğim kiloya gelip bırakacağım

 35. Meltem Akkaya says:

  Tefi 3 ay boyunca kullanan ve kilo veren biri olarak sizlere biraz Teff hakkında bilgi vermek isterim. Tef Tohumu glüten içermeyen bir tahıldır. Tokluk hissettirir ve içerisindeki bir madde ile obezite de yemek yeme hissini azaltarak iştahınızı azaltır. Yağ yakıcı özelliği nedeniyle aşırı derecede su içmenizi sağlar bu sayede hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz ben 3 ayda 19 kilo verdim bugün de 2 paket siparişim geldi ve orijinal Teff ürünümü satın aldım. Korkmadan kullanın gerçekten işe yarayan bir çay saçma sapan diyetlerden kurtulun.

 36. Simay says:

  bende teff kullanmaya basladim da ama bende o kadar cok su icme istegi olusturmadi kendim iciyorum yani gunde 2 litre falan metabolizmami cok hizlandirdi yani guzel gibi simdilik

 37. Gülizar Hakkı says:

  Ben 1 ay onxe kullanmaya basladim arkadasim da isyedi ona sa siparis ettik ayni gun gönderiyorlar ama konyaya cok gec geldi ikiside suan 5 kilo verdim 1 kuti daha devam edecem bakalim

   • Feride duyar says:

    Ben 3 ay kullandım yan etki gormedim ama bazen tokluk hissi az oluyodu yani nefsimi biraz zorladı yone de 16 kilo verdim teff kullanarak biraz da yurusus falsn denebilirsin

 38. yasin erek says:

  1 kutu sipariş ettim kullandım şimdi arkadaşlarımda istedi onlara da sipariş verdim gerçekten etkili ve bünyeyi yormayan bi çay tavsiye ederim

 39. Mehtap says:

  Bende ilkkez kullanacağım bu ürünü sipariş verdim verdikten kısa süre sonra elime ulaştı ilkkez deneyeceğim için kararsizdim iletisim hattindaki sorumlu insanlar her soruma itinayla ve açık olarak okadar güzel bilgilendirme yaptilarki şaşırdım bende şüpheye maal bırakmadılar üründen memnun kalacagima inanıyorum ve emek veren tüm kişilere teşekkür ediyorum 😊

 40. VOLKAN DURNA says:

  Uzun süredir kilo problemi yaşıyordum 15 gün önce bu siteden satın aldığım teff tohumlu çay ile kilo vermeye başladım hızlı bir şekilde kargolanan ürün orjinal ve kaliteli bu ürünü kullanarak 15 gün çerisinde 4 kilo verdim halen kullanmaya devam ediyorum herkese tavsiye ederim.

 41. Fatma Kayacı says:

  1 Kutu sipariş verdim hızlı bir şekilde geldi kaliteli bir çay ürünü kullanınca bunu anladım toplamda 10 gün oluyor kullanalı iştah kesip zayıflattığı kesin aynı zamanda yürüyüş yapıyorum yürüyüş ile etkisini 2 katına çıkarıyor diyebilirim. Bence başka ürünlerle uğraşmayın bu ürün gerçekten işe yarıyor.

 42. Uğur Kantarcı says:

  Teff çayını alıp kullandığım için kendimi şanslı hissediyorum bu ürün sayesinde metabolizmam hızlandı sürekli tokluk hissi veriyor sadece yemek saati sofra kurulduğu için sofraya oturuyorum sofra kurmasalar aklıma gelmeyecek 😀 vücudumda ki tüm ödemi attı bol bol su içtiriyor. sürekli bir terleme var ben çok memnun kaldım kilo veriyorum ve herkese tavsiye ederim.

 43. Pelin Acartürk says:

  Teff Tohumlu Çayı kullanan ve kilo veren biri olarak şunları söylemek isterim öncelikle başka ürün aramayın bu ürünle çözüme kavuşabilirsiniz. Bunu bir çok ürün kullanıp başarısız olan biri olarak söylüyorum. Şuan da başarılı bir şekilde devam ediyorum aşırı su tüketimi yaşayacak iştahınız kesilecek tatlı çikolata krizleri bitecek ve her gün durduğunuz yerde terleyerek kilo vereceksiniz. Bana olanlar bu ve ben çok memnunum.

 44. Metehan says:

  Whatsapp la sipariş geçtim sağılsunlar gerçekten çok ilgililer kullanmaya başladım metabolizmemı hemen düzenledi eskiden de teff tohumlu çayı kullanmıştım etkisini seviyorum siteye özellikle yrum yapmak istedim ilgili esnafı severiz vesselam

 45. Makbule says:

  Sipariş ettim ürün hızlı bir şekilde elime ulaştı. Ürün gayet güzel kargolanmıştı. Orijinal bir ürün olması ve etkisini bildiğim için kilolarımdan kurtulacağıma eminim. Ürünü kullanalı 1 hafta oldu iştahımı kestiği gibi ödem atmaya da başladım.

 46. Büşra says:

  Yaklaşık 3 hafta oldu günde bir defa olarak başladım aşırı derecede su içiyorsunuz ve kesinlikle su içmeyi ertelemeyin diyor satıcı işe yaradığı aşikar belli bir şekilde kilo verdiğimi etraftakiler anladı. Ayrıca diyet yapmaya gerek yok zaten iştah kapatıyor ve bolca su içmenize neden oluyor. Hızlı kargo ve ilgi alaka içinde firma yetkililerine teşekkür ediyorum.

 47. Metin says:

  Teff tohumu çay, bir çok ürün kullanan benim, karşılaştığım işe yarayan ve etkili en düzgün zayıflama çayıdır. Piyasadakilerin aksine sipariş ettiğimde hiçbir sorun yaşamadan elime ulaşan hızlı bir kargo ağı var ayrıca kargo çok özenliydi. ürüne zaten bir laf edemem çok etkili bir ürün korkmadan alın ve kullanın.

 48. SİBEL TEZER says:

  Ürün sipariş ettim kısa bir sürede elime ulaştı. Kargolama çok iyiydi ürün gizliliğine önem verilmişti. Ürün hakkında Whatsapp ile detaylı bilgi veren site yöneticilerine teşekkür etmeden de geçemeyeceğim. Orijinal ürün işe yarayan ürün ve herkese gönül rahatlığıyla kullanmasını tavsiye ediyorum.

 49. Salim Köse says:

  Önümüz yaz pandemi de biterse yaza bomba gibi girmek istiyorum bitmese de bomba gibi gireceğim evde oturmaktan aldığım kilolar başıma dert oldu. Şimdi bu kiloları verme zamanı 3 paket sipariş ettim. Kargo konusunda çok hızlılar gerçekten şaşırdım. Ürünün de orijinal olması beni gerçekten sevindirdi. Piyasa da çok çakma ürün var. Gelelim etkisine 1 hafta olmasına rağmen toplamda 3,5 kilo verdim çok etkili bir ürün bu şekilde giderse beklediğimden daha çabuk hedefime ulaşacağım.

 50. Neslihan Sever says:

  Bitkisel ürünlerle zayıflama fikri benim gibi pimpirikli kişi için en normal olanıydı. Bu hedefim için Teff Tohumlu Çay ürününden 3 kutu sipariş ettim . Ürün 1 gün sonar geldi. Kapıda ödeme seçeneği ile ödedim. Ürün orijinal bandrollü olarak geldi. Ürünü 2 haftadır kullanıyorum şimdiden 5 kilo gitti. Spor yapmıyorum diyette yapmıyorum. Gerçekten etkisi şaşırtıcı.

 51. Ayla Demirci says:

  Uzun süre zayıflama ürünleri kullandım son çare mide ameliyatı olmaya karar verdiğim gün arkadaşım risklerinden bahsederek kendinin de daha önce kullanıp memnun kaldığı Teff tohumlu çayı kullanmamı söyledi kaybedecek bir şeyim olmadığı için denemeye karar verdim. Tam anlamıyla bir mucize yaşadım. 1 ayda 15 kilo verdim ve hiç boğazımdan kısmadım buradan sizlere şu öneri de bulunayım alın kullanın ve yetkililerin uyarılarına kulak verin kilo verdiğinizi göreceksiniz.

 52. Rukiye Bektaş says:

  Ben ürünü 2 hafta önce aldım ve deneyimledim. Pek emin olmadığım için 1 kutu almıştım ama ürünün bir mucize olduğunu fark ettiğimde 3 kutu daha sipariş verdim ve bugün ürün elime ulaştı. Hızlı kargo ve ürün bilgisi desteği için çok teşekkür ederim. 2 Haftada 4 kilo verdiren mucize ilacı kesinlikle kullanın.

 53. HAKAN ATACAN says:

  Bir arkadaşım bu üründen bahsederdi. Bende inanmaz bırak bu işleri o kadar kullanan var hangi birinde işe yaramış diye söylerdim. Benimde kilo problemim olduğundan arkadaşım yanına yancı arıyor diye düşünürdüm. Sonra Baktım ki işe yarıyor ve arkadaşım zayıflamaya ve fit olmaya başladı bende hemen sipariş verdim ve ürün hızlı bir şekilde elime ulaştı. Ürünü site yöneticilerinin belirttiği gibi kullanmaya başladım ve 2 hafta içinde etkisini gördüm şimdi iştahım kesik ve sürekli su içen bir adam olarak nasıl kilo verdiğimi keyifle seyrediyorum

 54. Büşra Sarıca says:

  Kilolarım ile başım belada ayaklarım şişiyor dizlerim ağrıyor en ufak bir egzersiz yaptığımda nefes nefese kalıyordum. Doktorum acilen kilo vermem gerektiğini söylediğinden beri ne yapacağın nasıl kilo veririm diye düşünürken Teff Tohumlu çay ile tanıştım. 1 Ay önce kapıma gelen kargoyu ödedikten sonra bu günü milat olarak kararlaştırmıştım ve 1 ay sonunda ödemin gittiği dizlerimin ağrımadığı ve toplamda 9 kilo veren biri olarak orjinal ürün satan bu firmadan çekinmeden bu ürünü satın alabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
1
Merhaba..
Merhaba :) Sorularınızı whatsapp üzerinden sorabilirsiniz.